Вантажопідйомність, кг – 500
Висота підйому, мм – 1500
Максимальна висота стійки, мм – 2200
Довжина платформи, мм -1200(+50)
Ширина платформи , мм- 800 (+50)
Матеріали облицювань та контактних поверхонь:
нержавіюча сталь AISI 304, s -1,5-6,0мм.
Поверхні мають шокрість , Ra≤0,8 .
Опис пристрою:
Стійка-підйомник виготовлено в фармацевтичному виконанні.
· Підйомна колона – герметизована за допомогою поліестрової стрічки.
· Привід підйому - безшумний мотор-редуктор черв’ячного типу MOTOVARIO NMRV, 1,5кВт з електромагнітним тормозом у захисному кожусі із нерж сталі
· Підйомна каретка – рухається в середині стійки безшумно, опираючись на ролики з поліуретановим ободом за допомогою ланцюгово-стрічкової передачі. Ланцюг – дворядковий,
· Швидкість підйому не менш 0,1 м/сек (6м/мин.), корегується за допомогою частотного перетворювача
Стійка обладнана системою захисту від падіння (система обриву при русі каретки).
Стійка обладнана системою захисту від перевантаження.
Має датчики верхнього та нижнього робочого положення.
Кріплення до підлоги хіманкерами.
Документи: паспорт виробу, сертифікати на використані матеріали.
ВІДЕО ОГЛЯД за посиланням:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bada |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 2 кВт |
| Срок службы | 10 лет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Высота | 2200 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Потребление электроэнергии | 2 кВт/год |
| Количество обслуживающего персонала | 1 чел. |
- Цена: 720 000 ₴









Отправка с 29 июля 2026