ВИКОНАЄМО РОЗРОБКУ ТА ВИРОБНИЦТВО ВРАХОВУЮЧИ ІНДИВІДУАЛЬНІ ПОТРЕБИ ВАШОГО ВИРОБНИЦТВА
Відповідає вимогам використання в чистих приміщеннях фармацевтичних та харчових підприємств.
*Загальні габарити- 2000*1100*1900 мм
Вантажопідйомність, кг – від 800 до 1500
Висота підйому, мм – 100-1200
Максимальна висота стійки, мм - до 2000
Довжина вил(робоча), мм -1150(1200)
Габаритна ширина вил, мм- 690-900 мм
Ширина однієї вили , мм- 150-160
Висота вил в нижній позиції, мм- 100
Матеріал коліс- поліуретан
Матеріал корпусу та рами - нержавіюча сталь AISI 304/AISI 316
Задні колеса поворотні, мають гальма
Тип акумулятора – Gel (AGM)
Зарядна станція входить до комплекту постачання та інстальована в корпус обладнання
Керування:
- Мережа
- Підйом
- Опускання
- Індикатор заряду акумулятора
Додаткова комплектація: паспорт виробу, FAT протоколи випробувань.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Ulma |
| Тип штабелера | Электрический |
| Грузоподъемность | 1500 кг |
| Центр тяжести | 600 мм |
| Высота подъема | 1200 мм |
| Скорость движения с грузом | 1 км/ч |
| Скорость движения без груза | 2 км/ч |
| Суммарная мощность двигателей | 2 кВт |
| Собственный вес | 350 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2000 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Высота | 2000 мм |
| Высота в поднятом состоянии | 2000 мм |
| Размеры вил | |
| Ширина вил | 600 мм |
| Длина вил | 1200 мм |
| Высота вил | 100 мм |
| Размеры батареи | |
| Длина батареи | 550 мм |
| Ширина батареи | 250 мм |
| Высота батареи | 280 мм |
| Вес батареи | 35 кг |
- Цена: 780 000 ₴







Отправка с 20 июня 2026